ODWOŁANIE OD ODSZKODOWANIA

Doskonale wiemy, że proceder celowego zaniżania kwoty odszkodowania z OC sprawcy wypadku nie należy do rzadkości – nawet w dzisiejszych czasach. Dla wielu osób sytuacja taka bywa niezwykle problematyczna, ponieważ uzyskane środki finansowe, często nie stanowią satysfakcjonującej rekompensaty i nie pozwalają na rzetelne pokrycie całości szkód.

Czy musi się to wiązać z koniecznością skierowania sprawy na żmudną i czasochłonną drogę sądową? Oczywiście, że nie. Każdy poszkodowany może pozwolić sobie na odwołanie od decyzji ubezpieczyciela w sprawie odszkodowania OC. Zgodnie z prawem działanie takie powinno zostać podjęte w ciągu 3 lat od zdarzenia. Zapewniamy jednak, że nie warto z tym zwlekać. To sposób na to, aby zaniżone odszkodowanie nie musiało być traktowane w kategoriach problemu. Dlatego proponujemy pomoc z tym zakresie.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat odwołania od decyzji ubezpieczyciela w sprawie odszkodowania, to zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią:

SZ Kancelaria Prawna Stawicka Zych s.c.
ul. Kościuszki 107/8,
61-717 Poznań
tel.: +48 518 101 211
e-mail: kancelaria@szlegal.pl 
Skype: szlegal

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji prawnej w sprawie o odszkodowanie.

Tel: +48 518 101 211

Mail: kancelaria@szlegal.pl

Adres: ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego:

Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z kontaktem.

Regulamin | Polityka Prywatności