Scroll Top
ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

Adwokat Poznań Prawo Karne

Adwokaci i radcy prawni w Kancelarii Prawnej Stawicka Zych s.c. z siedzibą w Poznaniu zajmują się świadczeniem pomocy prawnej z zakresu prawa karnego na terenie całej Polski.

poznan adwokat

Jakimi sprawami karnymi się zajmujemy ? 

Kancelaria zapewnia obronę osobom fizycznym na każdym etapie postępowania karnego oraz we wszystkich rodzajach postępowań karnych, takich jak postępowanie przygotowawcze, proces sądowy oraz postępowanie wykonawcze. Zakres ten obejmuje przede wszystkim:

  • obronę podejrzanych na etapie postępowania przygotowawczego,
  • obronę oskarżonych na etapie postępowania sądowego;
  • obronę obwinionych w postępowaniu w sprawach o wykroczenia,
  • obronę skazanych w postępowaniu wykonawczym (odroczenie kary, przerwa w odbyciu kary, warunkowe przedterminowe zwolnienie, dozór elektroniczny, zmiana postanowienia o zarządzeniu wykonania zawieszonej kary pozbawienia wolności.),
  • obronę oskarżonych – aktualnych bądź byłych członków zarządu podmiotów gospodarczych, w szczególności spółek z o.o.,
  • pomoc pokrzywdzonym w sprawach karnych (obowiązek naprawienia szkody, nawiązka).

Prawnicy Kancelarii posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szerokiego spectrum spraw, między innymi; jazda i prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, wypadek drogowy, pobicie, bójka, przerabianie i podrabianie dokumentów, groźby karalne, nękanie, spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, kradzież, oszustwo.

Z doświadczenia kancelarii i naszych klientów wynika, iż niezbędny i konieczny dla dalszego etapu postępowania jest udział obrońcy już na samym początku postępowania przygotowawczego. Dlatego oferujemy Państwu obronę i odpowiednie wsparcie naszego zespołu zapewniając profesjonalną pomoc i zaangażowanie na każdym stadium postępowania karnego.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług ?

Prawnicy Kancelarii i jej zespół współpracują z wieloma specjalistami, między innymi z zakresu grafologii, medycyny sądowej, rekonstrukcji wypadków, co ma fundamentalne znaczenie przy prowadzeniu i analizie takich spraw jak jazda i prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, fałszowania i przerabiania dokumentów, paserstwa, spraw o oszustwo, spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, bójce czy pobiciu, kradzieży, kradzieży z włamaniem, rozboju i to już na etapie postępowania przygotowawczego.

Przy współpracy ze specjalistami i przy rzetelnej i fachowej merytorycznej analizie zgromadzonego materiału dowodowego już na etapie postępowania przygotowawczego zespół Kancelarii jest w stanie przygotować profesjonalną linię obrony dla każdego z typu spraw i skutecznie bronić swoich Klientów.

Kancelaria prowadzi także sprawy karne z zakresu przestępstw przeciwko obrotowi gospodarczemu; między innymi takie jak udaremnienie zaspokojenia wierzyciela, wyrządzenie szkody w obrocie gospodarczym etc.

Prawnicy kancelarii mogą pochwalić się sukcesami w prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego wykonawczego. Po prawomocnym skazaniu także pomoc profesjonalisty okazuje się niezbędna. Zespół Kancelarii doradza między innymi w sprawach o przerwę w wykonaniu kary pozbawienia wolności, warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbycia reszty kary droczenie wykonania kary pozbawienia wolności, odbywanie kary pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego.

Jaki powinien być dobry adwokat lub radca prawny ? 

Obrońcy w naszej Kancelarii cechują się rzetelnością, profesjonalizmem oraz dokładnym podejściem do prowadzonej sprawy, co skutkuje tym, iż postępowanie karne prowadzone jest od początku do końca z pełnym zaangażowaniem.

Potrzebujesz porady prawnej w sprawie karnej ? 

Tel: +48 518 101 211

Mail: kancelaria@szlegal.pl

Adres: ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego:

    Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z kontaktem. Regulamin | Polityka Prywatności [recaptcha]