AMPUTACJA URAZOWA PRZEDRAMIENIA ODSZKODOWANIE

Zdarza się, że wypadek przy pracy czy w rolnictwie pociąga za sobą poważne konsekwencje w postaci konieczności przeprowadzenia zabiegu amputacji urazowej przedramienia. W tych okolicznościach poszkodowanemu przysługuje prawo do ubiegania się o odszkodowanie w określonej wysokości. Podjęcie samodzielnych starań w tym zakresie zwykle jest jednak trudne. Firmy ubezpieczeniowe dokładają wszelkich starań, aby uniknąć wypłaty świadczenia w pełnej kwocie.

Działająca w Poznaniu kancelaria prawna Stawicka Zych udziela pokrzywdzonym profesjonalnej pomocy. Jeśli przeprowadzone przez nas z towarzystwem ubezpieczeniowym negocjacje nie przyniosą pożądanego rezultatu, wstępujemy na drogę sądową. Z uwagi, iż amputacja urazowa przedramienia jest zabiegiem nieodwracalnym, w imieniu klienta ubiegamy się o uzyskanie odszkodowania w wysokości przynajmniej kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat odszkodowania za amputację urazową przedramienia, to zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią:

SZ Kancelaria Prawna Stawicka Zych s.c.
ul. Kościuszki 107/8,
61-717 Poznań
tel.: +48 518 101 211
e-mail: kancelaria@szlegal.pl 
Skype: szlegal

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji prawnej w sprawie o odszkodowanie.

Tel: +48 518 101 211

Mail: kancelaria@szlegal.pl

Adres: ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego:

Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z kontaktem.

Regulamin | Polityka Prywatności