Scroll Top
ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

ODSZKODOWANIE PO ŚMIERCI RODZICA

Osoby, które w wyniku wypadku komunikacyjnego, przy pracy lub w rolnictwie poniosły śmierć, często pozostawiają po sobie bliskich, w tym małoletnie lub dorosłe dzieci. Potomstwu zmarłego przysługuje szczególne prawo do uzyskania odszkodowania za stratę rodzica. Niestety, nie wszystkie firmy ubezpieczeniowe respektują te uprawnienia krewnych. Dlatego w takiej sytuacji można skorzystać z profesjonalnej pomocy świadczonej przez prawników.

Odszkodowania – kancelaria

Adwokaci z kancelarii odszkodowawczej Stawicka Zych, działającej w Poznaniu, dysponują rozległą, na bieżąco uzupełnianą wiedzą oraz bogatym doświadczeniem zawodowym w aspekcie ubiegania się o odszkodowanie po śmierci rodzica na rzecz pokrzywdzonych. W pełni angażują się oni w prowadzoną sprawę, reprezentując klientów na każdym etapie postępowania sądowego i pozasądowego.

W zakresie naszych kompetencji mieści się nie tylko ubieganie się o rekompensatę za stratę bliskiej osoby, ale także staranie o uzyskanie renty dla członków rodziny zmarłego, jak również jednorazowego zadośćuczynienia za pogorszenie sytuacji życiowej krewnych ofiary wypadku. Nasza kancelaria czynna jest w dni robocze w dogodnych dla klientów godzinach. W razie konieczności pozostajemy do ich dyspozycji także w weekendy.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat odszkodowania po śmierci rodzica, to zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią:

Kancelaria Prawna Stawicka Szadach sp.k. 
ul. Kościuszki 107/8,
61-717 Poznań
tel.: +48 518 101 211
e-mail: kancelaria@szlegal.pl 
Skype: szlegal

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji prawnej w sprawie o odszkodowanie.

Tel: +48 518 101 211

Mail: kancelaria@szlegal.pl

Adres: ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego:

    Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z kontaktem. Regulamin | Polityka Prywatności [recaptcha]