Scroll Top
ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

AMPUTACJA URAZOWA NADGARSTKA I RĘKI ODSZKODOWANIE

Wypadek drogowy, przy pracy lub w rolnictwie często pociąga za sobą poważne konsekwencje zdrowotne. Osoby, u których w wyniku zdarzenia pojawiła się konieczność przeprowadzenia zabiegu amputacji urazowej nadgarstka i ręki, mogą starać się o uzyskanie odszkodowania z tego tytułu. Działająca w Poznaniu kancelaria prawna Stawicka Zych udziela profesjonalnego wsparcia poszkodowanym. Podchodzimy indywidualnie do każdej sprawy. Uczestniczymy w negocjacjach z przedstawicielami firmy ubezpieczeniowej. W razie konieczności występujemy na drogę sądową, reprezentując interesy klienta w staraniach o odszkodowanie za poniesiony uszczerbek na zdrowiu.

Amputacja urazowa nadgarstka i ręki jest zabiegiem nieodwracalnym, a jego przeprowadzenie może wiązać się z różnymi powikłaniami. Dlatego kwoty uzyskanego zadośćuczynienia z tego tytułu oscylują na poziomie co najmniej kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat odszkodowania za amputację urazową nadgarstka i ręki, to zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią:

Kancelaria Prawna Stawicka Szadach sp.k. 
ul. Kościuszki 107/8,
61-717 Poznań
tel.: +48 518 101 211
e-mail: kancelaria@szlegal.pl 
Skype: szlegal

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji prawnej w sprawie o odszkodowanie.

Tel: +48 518 101 211

Mail: kancelaria@szlegal.pl

Adres: ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego:

    Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z kontaktem. Regulamin | Polityka Prywatności [recaptcha]