ODSZKODOWANIE ZA ZŁAMANIE RĘKI

Takie urazy jak przerwanie ciągłości kości, mogą przydarzyć się każdemu w najmniej spodziewanych okolicznościach. Jeśli doszło do powstania tego typu obrażenia, można starać się o uzyskanie odszkodowania za złamania w określonej wysokości. W przypadku, gdy uszczerbek na zdrowiu wynika z niezawinionego przez ofiarę wypadku, poszkodowanemu przysługuje prawo do zadośćuczynienia wypłacanego z polisy OC sprawcy zdarzenia. Z pozyskanych w ten sposób środków można pokryć koszty leczenia i rehabilitacji ręki, zakupu niezbędnych leków itp.

Działająca w Poznaniu kancelaria prawna Stawicka Zych świadczy profesjonalną pomoc na rzecz klientów, których wskutek działania bądź zaniechania wykonania określonych czynności (np. odśnieżenia chodnika) przez osoby trzecie, spotkało złamanie ręki. Udzielamy poszkodowanym porad oraz towarzyszymy im na każdym etapie postępowania o odszkodowanie za poniesiony uszczerbek na zdrowiu.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat odszkodowania za złamanie ręki, to zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią:

SZ Kancelaria Prawna Stawicka Zych s.c.
ul. Kościuszki 107/8,
61-717 Poznań
tel.: +48 518 101 211
e-mail: kancelaria@szlegal.pl 
Skype: szlegal

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji prawnej w sprawie o odszkodowanie.

Tel: +48 518 101 211

Mail: kancelaria@szlegal.pl

Adres: ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego:

Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z kontaktem.

Regulamin | Polityka Prywatności