Scroll Top
ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

AMPUTACJA URAZOWA PODUDZIA ODSZKODOWANIE

Osoby, które na skutek wypadku przy pracy lub w rolnictwie musiały zostać poddane zabiegowi amputacji urazowej podudzia, mogą ubiegać się o odszkodowanie z tego tytułu. Niestety, nie każda firma ubezpieczeniowa respektuje prawa poszkodowanych w tym aspekcie, odmawiając im wypłaty świadczenia w stosownej wysokości. W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy adwokatów.

Nasi prawnicy świadczą usługi na rzecz pokrzywdzonych, którzy w wyniku wypadku stracili całą kończynę dolną lub jej część. Podejmując się sprawy o uzyskanie odszkodowania dla klienta, najpierw uczestniczymy w negocjacjach z firmą ubezpieczeniową, a gdy zachodzi potrzeba, występujemy na drogę sądową. W trakcie procesu wskazujemy, że amputacja urazowa podudzia jest zabiegiem nieodwracalnym, skutkującym różnymi powikłaniami. Dążymy do tego, aby kwota przyznanego świadczenia wynosiła co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat odszkodowania za amputację urazową podudzia, to zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią:

Kancelaria Prawna Stawicka Szadach sp. k.
ul. Kościuszki 107/8,
61-717 Poznań
tel.: +48 518 101 211
e-mail: kancelaria@szlegal.pl 
Skype: szlegal

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji prawnej w sprawie o odszkodowanie.

Tel: +48 518 101 211

Mail: kancelaria@szlegal.pl

Adres: ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego:

    Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z kontaktem. Regulamin | Polityka Prywatności [recaptcha]