Scroll Top
ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

ODSZKODOWANIE ZA ZŁAMANY NOS

 

Przygotowana przez nas oferta usługowa została opracowana z myślą o osobach, które wskutek niefortunnych zdarzeń ubiegają się o odszkodowanie za złamany nos. To często spotykane następstwo różnego rodzaju wypadków, do jakich dochodzi przede wszystkim w pracy lub przy okazji kolizji komunikacyjnych. Kontuzja tego typu może także powstać wskutek pobicia – co zdarza się jednak stosunkowo rzadko.

Stawki, jakie można uzyskać za odszkodowanie, są różne. Na mocy rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej złamany nos – rozpatrywany w kategoriach trwałego urazu, zgodnie z opracowanymi przez specjalistów tabelami, wynosi od 1 do nawet 25% uszczerbku na zdrowiu. Wysokość rekompensaty uzależniona jest więc od kwalifikacji procentowej oraz tego, czy skutki urazu są krótkotrwałe, czy też będzie się trzeba zmagać z nimi przez dłuższy czas.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat odszkodowania za złamany nos, to zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią:

Kancelaria Prawna Stawicka Szadach sp.k. 
ul. Kościuszki 107/8,
61-717 Poznań
tel.: +48 518 101 211
e-mail: kancelaria@szlegal.pl 
Skype: szlegal

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji prawnej w sprawie o odszkodowanie.

Tel: +48 518 101 211

Mail: kancelaria@szlegal.pl

Adres: ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego:

    Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z kontaktem. Regulamin | Polityka Prywatności [recaptcha]