Scroll Top
ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

URAZ ZMIAŻDŻENIOWY KLATKI PIERSIOWEJ I AMPUTACJA URAZOWA FRAGMENTU KLATKI PIERSIOWEJ ODSZKODOWANIE

Na ten rodzaj uszczerbku na zdrowiu narażone są przede wszystkim osoby, które uczestniczyły w poważnym wypadku drogowym. Podczas zderzenia samochodów, na ciało działają ogromne siły. Sprawia to, że jednymi z najczęściej spotykanych typów obrażeń są m.in. uraz zmiażdżeniowy klatki piersiowej i amputacja urazowa fragmentu klatki piersiowej. Odszkodowanie w przypadku takich uszkodzeń ciała musi zostać uzyskane jak najszybciej, ponieważ wiążą się one z długim pobytem w szpitalu i równie czasochłonnym procesem rekonwalescencji.

Poszkodowani, którzy doznali urazów powypadkowych, często nie są w stanie samodzielnie wyliczyć należnego im zadośćuczynienia, co utrudnia staranie się o odszkodowanie. Biorąc pod uwagę, jak poważne konsekwencje wynikają z tego typu uszczerbków, warto zadbać, aby uzyskana rekompensata finansowa była adekwatna do poniesionych strat.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat odszkodowania za amputację urazową fragmentu klatki piersiowej lub uraz zmiażdżeniowy klatki piersiowej, to zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią:

Kancelaria Prawna Stawicka Szadach sp.k. 
ul. Kościuszki 107/8,
61-717 Poznań
tel.: +48 518 101 211
e-mail: kancelaria@szlegal.pl 
Skype: szlegal

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji prawnej w sprawie o odszkodowanie.

Tel: +48 518 101 211

Mail: kancelaria@szlegal.pl

Adres: ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego:

    Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z kontaktem. Regulamin | Polityka Prywatności [recaptcha]