Scroll Top
ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

URAZ ZMIAŻDŻENIOWY NADGARSTKA I RĘKI ODSZKODOWANIE

Na kontuzje związane z uszkodzeniem dłoni i rąk narażeni są głównie pracownicy branży przemysłowej oraz budowlanej. Konieczność wykorzystania specjalistycznych maszyn oraz urządzeń sprawia, że prawdopodobieństwo poniesienia uszczerbku na zdrowiu uznaje się za dość wysokie. Spotkać można się przede wszystkim ze złamaniami i zwichnięciami. Z bardzo dużym zagrożeniem muszą liczyć się również osoby pracujące w rolnictwie.

Co zrobić, gdy już dojdzie do przykrej sytuacji? Czy przysługuje wtedy odszkodowanie? Uraz zmiażdżeniowy nadgarstka i ręki bywa niezwykle dotkliwy w skutkach i może wykluczyć poszkodowanego z rynku pracy na kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt miesięcy. Aby przetrwać ten trudny okres i pokryć koszty leczenia, można postarać się o stosowną rekompensatę. Finansowe zadośćuczynienie pozwoli nie przejmować się chwilową niezdolnością do wykonywania obowiązków służbowych.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat odszkodowania za uraz zmiażdżeniowy nadgarstka i ręki, to zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią:

Kancelaria Prawna Stawicka Szadach sp.k. 
ul. Kościuszki 107/8,
61-717 Poznań
tel.: +48 518 101 211
e-mail: kancelaria@szlegal.pl 
Skype: szlegal

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji prawnej w sprawie o odszkodowanie.

Tel: +48 518 101 211

Mail: kancelaria@szlegal.pl

Adres: ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego:

    Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z kontaktem. Regulamin | Polityka Prywatności [recaptcha]