Scroll Top
ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

URAZ ZMIAŻDŻENIOWY PRZEDRAMIENIA ODSZKODOWANIE

Zdajemy sobie sprawę z tego, że poważne uszkodzenia kończyn górnych są dotkliwe w skutkach. Uniemożliwiają one wykonywanie obowiązków służbowych i codziennych czynności. Dlatego nasza kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw o odszkodowanie. Urazy nerwów na poziomie przedramienia, do których dochodzi zazwyczaj podczas pracy na budowie czy w trakcie wypadku samochodowego potrafią być niezwykle problematyczne.

Niestety – najczęściej oznacza to, że ręka już nigdy nie odzyska swojej dawnej sprawności. W jaki zatem sposób zadbać o stosowną rekompensatę? Odszkodowanie za uraz zmiażdżeniowy przedramienia musi być adekwatne do poniesionych strat. Pomimo że na zgłoszenie samego zdarzenia poszkodowany ma aż 3 lata, to należy pamiętać o jak najszybszym złożeniu niezbędnych dokumentów oraz o dopełnieniu wszystkich kwestii formalnych.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat odszkodowania za uraz zmiażdżeniowy przedramienia, to zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią:

Kancelaria Prawna Stawicka Szadach sp.k. 
ul. Kościuszki 107/8,
61-717 Poznań
tel.: +48 518 101 211
e-mail: kancelaria@szlegal.pl 
Skype: szlegal

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji prawnej w sprawie o odszkodowanie.

Tel: +48 518 101 211

Mail: kancelaria@szlegal.pl

Adres: ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego:

    Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z kontaktem. Regulamin | Polityka Prywatności [recaptcha]