Scroll Top
ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

ZŁAMANIE BARKU I RAMIENIA ODSZKODOWANIE

Z medycznego punktu widzenia są to bardzo poważne kontuzje. Najczęściej dochodzi do nich w trakcie wypadku samochodowego lub podczas upadku z dużej wysokości. W zależności od stopnia uszkodzeń ciała leczenie może obejmować nawet konieczność przeprowadzenia skomplikowanej operacji, która i tak nie daje 100% pewności, że wróci się do dawnej sprawności. Złamania tego typu wiążą się również ze żmudną rehabilitacją, trwającą od kilku miesięcy do nawet ponad roku.

Przez ten czas podjęcie jakiejkolwiek pracy zarobkowej staje się wręcz niemożliwe. Dlatego stosowne odszkodowanie za złamanie barku i ramienia jest istotne. Chodzi oczywiście o to, że chorzy wymagają pomocy osób trzecich, nie tylko przy higienie, ale również spożywaniu posiłków, ubieraniu czy podnoszeniu przedmiotów. Unieruchomienie może nawet całkowicie wyłączyć kończynę z użyteczności.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat odszkodowania za złamanie barku i ramienia, to zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią:

Kancelaria Prawna Stawicka Szadach sp.k. 
ul. Kościuszki 107/8,
61-717 Poznań
tel.: +48 518 101 211
e-mail: kancelaria@szlegal.pl 
Skype: szlegal

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji prawnej w sprawie o odszkodowanie.

Tel: +48 518 101 211

Mail: kancelaria@szlegal.pl

Adres: ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego:

    Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z kontaktem. Regulamin | Polityka Prywatności [recaptcha]