Scroll Top
ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

ZŁAMANIE KOŚCI UDOWEJ ODSZKODOWANIE

Urazy kończyn dolnych wiążą się z wieloma niedogodnościami, szczególnie gdy chodzi o złamanie kości udowej. W takiej sytuacji należy się odszkodowanie, pod warunkiem że osoba poszkodowana posiada odpowiednią polisę na życie, która obejmuje tego rodzaju uszczerbek na zdrowiu. Z kolei w przypadku braku ubezpieczenia można się starać o rekompensatę finansową od zarządcy danego obiektu, na którym doszło do urazu, o ile był on wynikiem niedopatrzenia czy niedopełnienia obowiązków przez administratora bądź właściciela terenu. W takiej sytuacji trzeba być jednak gotowym na niewypłacenie odszkodowania dobrowolnie i wejście na drogę sądową.

Nasza kancelaria zajmuje się tego rodzaju sprawami niezależnie od specyfiki złamania kości udowej i źródła, z którego mają pochodzić pieniądze na leczenie, rehabilitację, rentę lub inne świadczenia. Nasza rola polega na zapewnieniu pomocy doradczej, przygotowywaniu dokumentacji, pisaniu i dostarczaniu wniosku czy reprezentowaniu Klienta przed sądem. Braliśmy udział w wielu postępowaniach tego typu, dlatego wiemy, jak one przebiegają i jak należy je prowadzić.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat odszkodowania za złamanie kości udowej, to zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią:

Kancelaria Prawna Stawicka Szadach sp.k. 
ul. Kościuszki 107/8,
61-717 Poznań
tel.: +48 518 101 211
e-mail: kancelaria@szlegal.pl 
Skype: szlegal

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji prawnej w sprawie o odszkodowanie.

Tel: +48 518 101 211

Mail: kancelaria@szlegal.pl

Adres: ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego:

    Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z kontaktem. Regulamin | Polityka Prywatności [recaptcha]