Scroll Top
ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

ZŁAMANIE ODCINKA LĘDŹWIOWEGO KRĘGOSŁUPA I MIEDNICY ODSZKODOWANIE

Statystyki wyraźnie wskazują, że na złamanie odcinka lędźwiowego kręgosłupa i miednicy najbardziej narażeni są uczestnicy ruchu drogowego. Mowa tutaj zarówno o osobach prowadzących pojazdy, jak i o pieszych oraz o rowerzystach. Urazy tego typu pociągają za sobą nie tylko niezwykle poważne, ale często także wręcz nieodwracalne skutki zdrowotne, z którymi w mniejszym lub większym stopniu, trzeba zmagać się przez bardzo długi okres.

Co prawda obrażenia nie zagrażają bezpośrednio życiu, ale ograniczają sprawność kończyn dolnych – a to poważna przeszkoda do wykonywania większości zawodów. Na tych przykładach najlepiej widać, że odszkodowanie za złamanie odcinka lędźwiowego kręgosłupa i miednicy powinno być adekwatne do stopnia uszczerbku na zdrowiu, aby zrekompensować brak możliwości podjęcia pracy i regularnego pobierania wynagrodzenia.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat odszkodowania za złamanie kości udowej, to zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią:

Kancelaria Prawna Stawicka Szadach sp.k. 
ul. Kościuszki 107/8,
61-717 Poznań
tel.: +48 518 101 211
e-mail: kancelaria@szlegal.pl 
Skype: szlegal

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji prawnej w sprawie o odszkodowanie.

Tel: +48 518 101 211

Mail: kancelaria@szlegal.pl

Adres: ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego:

    Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z kontaktem. Regulamin | Polityka Prywatności [recaptcha]