Scroll Top
ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

ZŁAMANIE PODUDZIA ODSZKODOWANIE

Problemy z samodzielnym poruszaniem się spowodowane uszkodzeniem kończyn dolnych to często pojawiające się komplikacje po różnego rodzaju wypadkach. Ze względu na specyfikę takich urazów ważne jest uzyskanie przez osobę poszkodowaną stosownej rekompensaty finansowej, która pokryje np. koszty rehabilitacji. Kwota odszkodowania za złamanie podudzia uzależniona jest od specyfiki urazu i jego następstw oraz poprawności złożonych wniosków do ubezpieczyciela.

Taki uszczerbek na zdrowiu nierzadko uniemożliwia nie tylko swobodne poruszanie się, ale też wykonanie wielu czynności życia codziennego. Wynajęcie lub zakup wózka inwalidzkiego czy kul, a także zorganizowanie profesjonalnej opieki na czas rekonwalescencji, mogą się wiązać ze sporymi kosztami. Dlatego tak istotne jest odszkodowanie za złamanie podudzia, przy którego uzyskiwaniu można zapewnić sobie pomoc prawną.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat odszkodowania za złamanie podudzia, to zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią:

Kancelaria Prawna Stawicka Szadach sp.k. 
ul. Kościuszki 107/8,
61-717 Poznań
tel.: +48 518 101 211
e-mail: kancelaria@szlegal.pl 
Skype: szlegal

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji prawnej w sprawie o odszkodowanie.

Tel: +48 518 101 211

Mail: kancelaria@szlegal.pl

Adres: ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego:

    Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z kontaktem. Regulamin | Polityka Prywatności [recaptcha]