Scroll Top
ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

ZŁAMANIE ŻEBER, MOSTKA I ODCINKA PIERSIOWEGO KRĘGOSŁUPA ODSZKODOWANIE

Długotrwałe urazy powstałe w wyniku wypadków komunikacyjnych to dość często złamania żeber, mostka i odcinka piersiowego kręgosłupa. Taki uszczerbek na zdrowiu jest poważny – ma wpływ na działanie najważniejszych organów, w tym m.in. serca oraz płuc. Dlatego tak istotne jest szybkie i skuteczne leczenie oraz rehabilitacja. Warto zdecydować się na pomoc prywatnych placówek medycznych przy rekonwalescencji.

Wiąże się to jednak ze sporymi kosztami, które pozwala pokryć odszkodowanie za złamanie żebra, mostka i odcinka piersiowego kręgosłupa. Pomoc w jego uzyskaniu może zapewnić kancelaria prawna zajmująca się sprawami o zadośćuczynienie przy tego typu urazach. Kompleksowe wsparcie w tym zakresie to zebranie i analiza dokumentacji medycznej oraz złożenie wszelkich niezbędnych wniosków do ubezpieczyciela.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat odszkodowania za złamanie odcinka piersiowego kręgosłupa, mostka lub żeber, to zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią:

Kancelaria Prawna Stawicka Szadach sp.k. 
ul. Kościuszki 107/8,
61-717 Poznań
tel.: +48 518 101 211
e-mail: kancelaria@szlegal.pl 
Skype: szlegal

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji prawnej w sprawie o odszkodowanie.

Tel: +48 518 101 211

Mail: kancelaria@szlegal.pl

Adres: ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego:

    Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z kontaktem. Regulamin | Polityka Prywatności [recaptcha]