1. Strona główna
  2. »
  3. Sprawy Rozwodowe Poznań

SPRAWY ROZWODOWE POZNAŃ

Sprawy rozwodowe należą do jednej ze specjalizacji Kancelarii. Nasi adwokaci i radcy prawni w sposób profesjonalny pomagają przeprowadzić sprawę rozwodową, tak aby w jak najlepszy sposób zabezpieczyć interesy Klienta.

sprawy rozwodowe poznan adwokat rozwod

Sprawy o rozwód, z uwagi na duży czynnik emocjonalny, należą do jednych z najtrudniejszych zarówno dla prawnika jak i dla Klienta. Taki stan rzeczy wymaga, aby cały przebieg postępowania był zaplanowany w taki sposób, aby postępowanie zostało przeprowadzone szybko i skutecznie, uwzględniając przy tym wszelkie interesy Klienta. W związku z powyższym, współpracujący z Kancelarią adwokaci i radcy prawni zapewniają indywidualne i elastyczne podejście do każdej ze spraw.

Kancelaria posiada znaczne doświadczenie w przeprowadzaniu spraw rozwodowy, w tym także z orzekaniem o winie jednego ze współmałżonków oraz gdy w grę wchodzi uregulowanie kwestii władzy rodzicielskiej nad małoletnimi dziećmi rozwodzących się małżonków.

W ramach współpracy, doradzamy jak korzystnie przeprowadzić podział majątku wspólnego małżonków oraz pomagamy uzyskać należne jednemu z małżonków alimenty. 

Kancelaria z sukcesem przeprowadziła wiele postępowań rozwodowych na terenie całej Polski, w tym także przy udziale cudzoziemców. 

Klienci podejmujący współpracę z Kancelarią mają zapewnioną pełną dyskrecję, profesjonalizm jak i też należytą staranność, w zgodzie z kodeksem etyki adwokatów i radców prawnych.

Koszty związane ze sprawą o rozwód

Honorarium za przeprowadzenie sprawy o rozwód jest uzależnione od specyfiki sprawy oraz m.in. od tego, czy w danej sprawie będzie miało miejsce orzekanie o winie oraz, czy w ramach postępowanie będzie przeprowadzony podział majątku wspólnego małżonków. W związku z powyższym, każda sprawa jest wyceniana indywidualnie, w zależności od przewidywanego nakładu pracy adwokata lub radcy prawnego.

W przypadku rozwodu poza właściwością Sądu Okręgowego w Poznaniu, do honorarium doliczane są również należności związane z dojazdem na rozprawę.

Złożenie pozwu o rozwód wiąże się również z opłatą sądową od pozwu w wys. 600,00 zł.

W sprawach rozwodowych, Klientów Kancelarii reprezentują:

#

adwokat Matylda Turkiewicz

#

radca prawny Agnieszka Stawicka

Potrzebujesz porady prawnej ? 

Tel: +48 518 101 211

Mail: kancelaria@szlegal.pl

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego:

Akceptuję regulamin i politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z kontaktem.

Regulamin | Polityka Prywatności